Neler Yapıyoruz?

IoT ve Bulut Teknolojisi

Sensörlerin günlük hayatımızda kullanımı arttıkça sensörlerden elde edilen veriler internet üzerinden işlenmesi ve depolanması da mümkün hale gelmiştir. Sensörlerden veri toplama ve bu verileri işleyerek donanım cihazlarına komutlar göndererek ev, iş yeri, elektronik aygıtların yönetimi için eğitimlerin planlanması ve uygulanması fırsatı sunuyoruz. Geliştirdiğimiz eğitim materyalleri ile IoT alanında yenilikçi öğretim materyalleri hazırlayarak iş gücü ile uyumlu örnek senoryolar geliştiriyoruz. Bulut teknolojileri işgücü piyasasında çok önemli bir konuma sahiptir. Şirketlerin daha verimli çalışmaları, kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaları için bulut teknolojileri önemli bir yatırımdır. Ancak bu alanda çalışacak bireylerin yetiştirilmesi ve bulut teknolojileri alanında uzmanlaşmaları gerekmektedir. Geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim araçları ile en yaygın Bulut bilişim servis sağlayıcıların hizmetlerini çeşitli öğrenme teknikleri ile destekleyerek öğretim faaliyetleri yürütüyoruz.

AI Öğrenme Araçları

Her birey farklı şekilde ve farklı hızda öğrenir. Bireylerin öğrenme farklılıkları eğitim ortamındaki zorluklardan biridir. Çözüm olarak bireyselleştirilmiş öğrenme programlarının hazırlanması ve öğrencilere zamanında geribildirim verilmesi gerekmektedir. AI desteği ile hazırlanmış eğitim materyalleri ile bireyselleştirilmiş öğrenme programları hazırlanabilir ve ihtiyaç duyulan assessment yazılımları geliştirilebilir. Her bir öğrenme faaliyetinden sonra yapay zeka destekli assessment yazılımı ile öğrencilere gerekli geribildirimler yapılabilir ve öğrenme ortamı iyileştirilebilir.

VR ve Simülasyon

Simulasyonlar, verilen görevleri güvenli ve doğru bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda eğitim ortamlarında VR ve Simülasyon kullanımı öğrencilerin öğrenmesini daha etkili bir hale getirmektedir. Öğrenciler daha önce hiç deneyimlenmemiş sanal gerçekliği kullanır veya simülasyon ile deneyerek öğrenir. Öğrenme simülasyonlarını derslere entegre ederek eğitimlerin sürükleyici, ilgi çekici ve eğlenceli olacak şekilde geliştirebilmesi mümkündür.

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik konusunda beceri sahibi uzmanların eksikliği ve kayıtlı siber saldırı verileri küresel bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bulut bilişim, mobil uygulamalar ve nesnelerin interneti gibi alanlardaki gelişmelerle ile birlikte, ileri düzeydeki hedefli siber saldırılar günden güne artmaktadır. Bu nedenle siber terörizm ile mücadele edecek, daha güçlü siber güvenlik insan kaynağı giderek önem kazanmaktadır. İnsan kaynaklarının geliştirilebilmesi için işgücü piyasası ile uyumlu, Hands-on örneklerle zenginleştirilmiş eğitim içeriklerine ve yazılımlarına ihtiyaç bulunmaktadır. Geliştirdiğimiz eğitim materyalleri ve siber güvenlik uygulamaları ile kursiyerlerimizi en güncel siber eğitimleri sunarak onları iş gücü piyasasına hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın !

Eğitimler, projeler, ortaklık ve sponsorluk detayları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.